2019/07/22
شربت عسل با لیموترش و نعنا

شربت عسل با لیموترش و نعنا

عسل رو با آب مخلوط میکنیم میزاریم رو گاز تا سفت بشه بعدش آب لیموی تازه و برگ های نعنارو بهش اضافه میکنیم به محض اینکه  یکی دو جوش زد ، از رو گاز برش میداریم
2018/09/30
رول سیب و کنجد

رول کرم کنجد و سیب

در تابه مقداری کره سیب خرد شده را به همراه شکر تفت دهید تا یکدست و نرم شود سپس کنار بگذارید تا سرد شود. خمیر های فیلو را با کره را ذوب شده خوب چرب کنید و از مخلوط دسر داخل خمیر گذاشته و لبه ها را محکم کنید، سپس کنجد را روی آنها ریخته و داخل سینی فر بچینید.
2018/07/17
پای بادام زمینی

پای بادام زمینی – با کره بادام زمینی پوپر

کره، وانیل، پودر قند و آرد را داخل غذا ساز بریزید و خوب مخلوط کنید تا خمیر نرمی تهیه شود. خمیر داخل کیسه نایلونی به مدت یک ساعت استراحت دهید. فر را روی حرارت ۱۸۰ درجه تنظیم کنید و بگذارید گرم شود. خمیر را روی سطح آردپاشی شده با کمک وردنه به قطر ۳ میلیمتر باز کنید. سپس خمیر را به آرامی به دور وردنه بپیچید و درون قالب پای به قطر ۲۰ سانتی‌متر قرار دهید و کف و دیواره‌های پای را با خمیر بپوشانید و اضافات دور آن را جدا کنید.
2018/07/17
چیز کیک شکلات

چیز کیک شکلات – با کرم کاکائو پوپر

ابتدا پودر بیسکوییت ، پودر کاکائو و کره ذوب شده را با هم مخلوط و کف قالب به صورت یکنواخت فشرده کنید. پنیر خامه‌ای را با همزن برقی بزنید تا یکدست شود. سپس ماست، کرم کاکائو ، نشاسته ذرت، شکر و وانیل را اضافه و مخلوط کنید. تخم مرغ ها را یکی یکی اضافه و مخلوط کنید. در نهایت فندق خرد شده را اضافه نمایید.
2018/07/17
مرغ تریاکی به عسل رویال طلایی

مرغ تریاکی با عسل رویال طلایی

سینه مرغ را به صورت مکعب‌های ۲×۲ سانتی‌متری خرد کنید. سس سویا، پودر فلفل ، زنجبیل،  آب پرتقال،  عسل رویال، سرکه و روغن کنجد را با هم مخلوط کنید. قطعات مرغ را به مخلوط اضافه کنید و زیر و رو کنید تا کاملا به مواد آغشته شوند. روی آن‌ها را با سلفون بپوشانید و بگذارید یک ساعت مزه دار شوند.
2018/07/17
مولتن لاوا کیک

مولتن لاوا کیک

کف و دیواره‌ی قالب های رمکین (قالب های سرامیکی که تحمل دمای بالا را دارند )  یا فنجانهای سرامیکی را با کره نرم چرب کنید. در ظرفی تخم مرغ های کامل و زرده را به همراه شکر خوب بزنید تا مخلوط شوند‌ کرم کاکائو ، کره ذوب شده و دارچین را اضافه و مخلوط کنید.
2018/07/17
کرپ شکلات

کرپ شکلات

کف تابه را با روغن مایع کمی چرب کنید و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود سپس به اندازه نصف ملاقه از مایع کرپ را در آن بریزید و بلافاصله تابه را بگردانید تا تمام سطح آن پوشانده شود زمانی که یک طرف طلایی رنگ شد کرپ را برگردانید و اجازه دهید سمت دیگر نیز طلایی رنگ شود
2018/07/17
سالاد اسفناج با عسل رویال طلایی

سالاد اسفناج با عسل رویال طلایی

سیب ها را خرد کنید و در ظرفی با اسفناج مخلوط کنید اسفناج و سیب را داخل ظرف سروتان بریزید کرن بری گردو و پنیر را روی آنه ریخته سپس سسی که قبلا با عسل تهیه شده را روی سالاد بریزید، سرو و نوش جان کنید.
2018/07/17

سالاد با سس تایلندی – کره بادام زمینی پوپر

ابتدا تمام سبزیجات را به صورت خلالهای نازک خرد و در ظرفی با هم مخلوط کنید. سس را به مخلوط سبزیجات اضافه و کاملا زیر و رو کنید تا کاملا به سس بادام زمینی آغشته شوند، سپس سرو کنید. (در صورت لزوم سس را با مقداری آب رقیق و با مقداری نمک و فلفل مزه دار کنید.)
2018/07/17
کیک عصرانه با کرم کنجد پوپر

کیک عصرانه کنجد و خرما – با کرم کنجد پوپر

فر را با حرارت ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد تنظیم و روشن کنید تا گرم شود. قالب میان‌تهی ۲۴ سانتی‌متری را چرب و آرد پاشی کنید. کرم کنجد و شیره خرما را داخل کاسه بریزید و با همزن برقی بریزید و با همزن برقی بزنید تا یکدست شود. تخم‌مرغها را یکی یکی اضافه  و مخلوط کنید. دارچین، پودر هل و جوز هندی را اضافه کنید و خوب هم بزنید تا رنگ مواد روشن شود.
2018/03/17
لقمه بادام زمینی

لقمه بادام زمینی

داخل قالب مینی مافین را با کپسول کاغذی بپوشانید. بیسکوییت‌های کراکر را پودر کنید و با کره بادام زمینی و کره ذوب شده مخلوط کنید و کف به طور یک اندازه بین مافین‌ها تقسیم کنید و خوب فشار دهید تا منسجم شوند.