مصرف مداوم عسل پروبیوتیک به شما کمک میکند که احساس بهتری داشته باشید، این احساس از طریق بهبود سیستم گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن و ایجاد احساس شور و نشاط در بدن شما ایجاد میشود. ضمن اینکه هیچ اثری جانبی شناخته شده ای از پروبیوتیک ها وجود ندارد. پروبیوتیک ها به بخشی از باکتری های سالم، که در دستگاه گوارش زندگی می کنند، تبدیل می شوند.

در هر گرم عسل پروبیوتیک میلیون ها باکتری مفید و زنده پروبیوتیک لاکتوباسیلوی اسپوراژنز که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی است، وجو دارد. این باکتری ها نقش مهمی در فرآیند جذب مواد مغذی، مبارزه با باکتری های مضر، تقویت سیستم گوارشی سالم و ایجاد سیستم دفاعی قوی ایفا می کنند. پروبیوتیک ها از مجموعه باکتری های مفید بدن هم حمایت می کنند.

پروبیوتیک ها در لغت به معنای «مفید برای زندگی» هستند. پروبیوتیک ها میکروارگانیسم های زنده ای هستند که وقتی به اندازه کافی مصرف می شوند، تاثیرات خوب و مفیدی بر سلامت میزبان می گذارند. در واقع پروبیوتیک ها باکتری هایی هستند که به طور طبیعی در روده و معده ما زندگی میکنند و هر چه ما تعداد آنها را با کمک مواد غذایی بالا ببریم به طول عمر خود افزوده ایم. این باکتری ها خاصیت ضد باکتری عسل به دلیل خواص درمانی و شفا بخشی که دارد و همچنین ارزش غذایی بالا و تمایل زیاد مردم به تناول آن، کاندید بسیار خوبی برای غنی سازی با باکتری های مفید پروبیوتیک محسوب می شوند. ترکیب عسل طبیعی با باکتری های درمانگر پروبیوتیک محصول سلامت بخش منحصر بفرد را بوجود آورده است. 

این محصول علاوه بر ارزش تغذیه ای پایه ای که دارد باعث تنظیم و تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود کارائی دستگاه گوارش، کاهش حساسیت، کاهش کلسترول، کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان و اقزایش ارزش تغذیه ای می گردد.

پخش ویدیو