محصولات پوپـــر

کره بادام زمینی،کرم کاکائو،کرم کنجد قهوه فوری، آدامس و رب گوجه فرنگی

کره بادام زمینی یکی از میان وعده های مغذی و جذاب برای خانواده ها می باشد. کنترل فشار خون و انرژی زا بودن از خصوصیات کره بادام زمینی می باشد.

کره بادام زمینی دارای خواص بسیار زیادی می باشد. از جمله بهترین خواص این محصول، کاهش احتمال ابتلا به بیماری دیابت می باشد. طبق آخرین تحقیقات استفاده از این محصول در طول هفته خطر ابتلا به بیماری دیابت را 30 درصد کاهش می دهد. مصرف این محصول در وعده صبحانه نیز پیشنهاد می شود. از خواص دیگر این محصول می توان به کنترل فشار خون و کاهش خطر بیماری های قلبی اشاره کرد. همچنین مصرف بلند مدت این محصول باعث کاهش کلسترول خون می شود. این محصول بهترین ماده غذایی برای حفاظت از بدن در برابر بیماری ها می باشد. استفاده از این محصول همچنین آرامش و خونسردی مناسبی را به فرد القا می کند. توجه کنید که مصرف بیش از حد این ماده غذایی موجب افزایش وزن و چاقی می شود. سعی کنید در مصرف این ماده غذایی میانه روی کنید. در حدود دو قاشق در روز می تواند مقدار مناسبی باشد.

خواص کرم کنجد برای کودکان :

کره کنجد شبیه ارده می باشد ، بسیار مقوی وغذای خوبی برای رشد کودکان است.

دارای :

  • پروتئین
  • ویتامین B – D – E – F1 و لسیتین می باشد .

 

ویتامینF یک اسید چرب ضروری که باعث تشکیل لایه هایی در پوست می شود باعث محافظت از سلول های پوستی شده و از خشک شدن پوست جلوگیری بعمل می آورد

کنجد متولد کشور هند می باشد ولی اکنون چین بزرگترین تولیدکننده آن می باشد.

شکلات صبحانه تسکین دهنده و آرامش بخش :

شکلات صبحانه در ردیف خانواده چربی ها قرار می گیرد و بنابراین دارای انرژی بسیار زیادی است.

دارای :

  • دارای اسید فولیک که برای سلامت اعصاب و روان مفید می باشد
  • حاوی ویتامین های خانواده B از جمله B1 و B2 و B3 می باشد.

شکلات صبحانه که هورمون دکوئین مغز را بالا می برد منجر به بروز شادی و نشاط در افراد می گردد. همچنین کاکائو که در شکلات صبحانه وجود دارد حاوی املاحی مثل قلع و منیزیم می باشد که برای عملکرد واکنش های قطع سلولی مفید و مؤثر است.مصرف مواد شیرین مانند شکلات صبحانه حالت آرامش و تسکین در فرد ایجاد می کند.

توجه فرمائید :  توصیه می شود مصرف شکلات صبحانه در حد متعادل و مناسب باشد.